čtvrtek 6. září 2012

Zářijová filmová doporučení

Milosrdné lži - důvod, proč jsem si vybrala tenhle snímek byl ten, že tam hraje Marion Cotillard a François Cluzet, víc jsem moc neřešila, krátký popis na csfd mě nijak neohromil. Ale kromě dvou zmíněných herců, má film ještě francouzské pobřeží, právě tam v Bordeaux se odehrává většina filmu. A ty záběry vidět chcete. Zvláště teď, na sklonku léta. V pozadí hlavní tragické události, si každý jakoby živěji začne uvědomovat své vlastní problémy a dramatická křivka se prolíná s tou pohodovou, místy komediální stránkou filmu, v uklidňujícím prostředí francouzského pobřeží.


Báječný hotel Marigold bláznivý film o tom, jak to asi dopadne, když plácnete skupinu lidí důchodového věku, kteří neví co si počít se životem, do hlučné Indie. Velmi vzdáleně mi to připomíná Lásku nebeskou s o třicet let staršími herci. A ne není to proto, že tam hraje Bill Nighy!


Na závěr americké drama z politického prostředí - Den zrady. Dojde vám, že George Clooney už fakt stárne, že nemusí hrát jen čistě kladné role a že Ryan Gosling bude pravděpodobně jednoho dne něco jako George Clooney dnes. Dobře, ty jejich obličeje nejsou jediným důvodem, proč kouknout. Zákulisí amerických voleb, kde se kandidáti jeví a nejspíš i jsou jen pouhými loutkami, svých poradců, je taky dobrý důvod.


Co jste minulý měsíc viděli vy?

-- HEZKÝ VEČER --

14 komentářů:

 1. tto s tým ryanom goslingom by som si kukla :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky ! :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D:D:D docela fajn, takhle zblízka si vyfotit Clooneyho,ne? :D

   Vymazat
  2. Tyjo tak tohle už je moc i na mě:))))

   Vymazat
  3. Linduško, jak se ti povedlo tyhle fotky vyfotit :D?! To je neuvěřitelný ;D!

   A teď k těm tvým tipům, Báječný hotel Marigold je skvělý. Moc se mi to líbilo :)).

   Vymazat
 3. Ďakujem za tipy, ale ten Den zrady ma totálne sklamal, taký dobrý námet (o hercoch ani nehovorím :), ale zdalo sa mi to také slabé. Aspoň, že ten Ryan tam bol :) ostatné rada pozriem.

  OdpovědětVymazat
 4. druhý film jsem viděla v letadle a neusla (což je důkaz, že to není taková katastrofa :D) a na první a poslední jsi mě naladila. Díky! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Den zrady je parádní film!

  OdpovědětVymazat
 6. určitě se na některý kouknu ;)
  a u mě minulému měsíci kralovala Dead Poets Society :)

  OdpovědětVymazat
 7. neviděla jsem ani jeden, na nějaký se mrknu :)

  OdpovědětVymazat
 8. tak ten Den zrady musim vidět!

  OdpovědětVymazat
 9. ty fotky jsou ale vááážně krásný :D :D

  OdpovědětVymazat

 
Používá technologii služby Blogger.